Kurz Alfa

Alfa 2017 plakat A3 Orlova 2 - web

• série 12 rozhovorů o základech křesťanské víry (program zde), vždy v úterý v 18.00
  • začínáme 7.2.2017, končíme 9.5.2017
  • možnost prohloubit své znalosti, získat novou zkušenost a nové přátele
  • otevřené – každý je vítán
  • nezávazné – nic neslibujete ani nepodepisujete
  • můžete přijít na jedno setkání a teprve pak se rozhodnout, jestli přijdete i příště
  • bezplatné – nicméně, pokud se vám Alfa bude líbit, můžete ji podpořit dobrovolným darem
  • vzhledem k omezené kapacitě budeme vděční, když nám o své návštěvě dáte vědět:
    • mail: orlova@evangnet.cz
    • telefon: 777 553 438 (Pavel Prošek)
    • webová registrace: http://www.kurzyalfa.cz/course/find/id_275
  • součástí kurzu je také tématický víkend Alfa: 24.-26.3.2017

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI V KOMUNITNÍM CENTRU NÁRUČ (Orlová 4, Polní 963 – bývalá zvláštní škola, vedle Městské policie, naproti Domu zdraví a krásy)

Naruc-mapka

Křesťanské hodnoty – velmi se o nich v posledních pár letech mluví, zmiňují je vrcholní politici, umělci, častokrát s velmi protichůdnými cíli. Nabízíme Vám možnost seznámit se přehledně a strukturovaně s východisky těchto hodnot. Seznámíte se s Biblí, osobou Ježíše Krista, základy etiky i modlitbou.

Podstatnou součástí kurzů Alfa je rozhovor – nejedná se o jednosměrné školení, ale každý může zasahovat do programu, každý může položit jakoukoli otázku, vyjádřit svůj názor. Každý je vítán.

Kurzy Alfa se začaly pořádat v osmdesátých letech v Anglii na půdě anglikánské církve. Během let se osvědčily natolik, že do dnešního dne se jich zúčastnilo přes 29 miliónů lidí ve 169 zemích.

Zajímavé je, že kurzy Alfa nejsou záležitostí jediné církve, jsou univerzální a pořádá je široké spektrum církví, od katolické až po různá nezávislá protestantská společenství.

Chcete o kurzech Alfa vědět víc? Podívejte se na www.kurzyalfa.cz