Skotačení 2016

Setkání se Skoty (14.-24.7.2016)

Přátelé z našeho partnerského sboru v Dunfermline ve Skotsku přijedou v červenci. Přidejte se k některé z plánovaných akcí:

14.-16.7. pobyt v Praze (je třeba se přihlásit na faře, ubytování internátního typu, na programu prohlídka města, návštěva některých církevních zajímavostí)

17.7. 9.00 bohoslužby s českou liturgií

17.-20.7. pobyt v Jeseníkách (bydlení v Karlově v hotelu Moravice, návštěva Velkých Losin, Dlouhých Strání, Karlovy Studánky a dalších míst; společné rozhovory nad tématem „Na ostří nože“, aneb jak nespadnout do extrému… Je třeba se přihlásit na faře)

22.7. 15.00 Skotačení aneb Skotské hry na orlovský způsob (přijďte si zkusit různé tradiční skotské atrakce, včetně oblíbeného házení kládou, ochutnejte skotské speciality, poslechněte si skotskou muziku a podívejte se, jak se tančí ve Skotsku i v Českomoravsku – koná se na hřišti TJ Slovan Orlová v Orlové 1 – POZOR! NE na hřišti u bývalé zvláštní školy, jak bylo avizováno původně!!!)

23.7. 17.00 Good bye party (přijďte se rozloučit s našimi hosty do Sokolovny v Záblatí)

24.7. 9.00 závěrečné bohoslužby na skotský způsob (bohoslužby v angličtině i češtině, se skotskou liturgií a zpíváním Keep Smiling Gospelu Orlová)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *